Ne mogu baš sve da raspuste - Jedan iz Fenerove "velike trojke" odbio NBA!
Vrlo važan ostanak u Fenerbahčeu.

Povezane vesti
Bosanskohercegovački košarkaš Tarik Biberović ostaće u Fenerbahčeu, javlja turski novinar Jagiz Sabunčoglu.
Prvak Evrope doživljava velike promene u igračkom kadru. Odlasci Marka Gudurića i Najdžela Hejs-Dejvisa su teško nadoknadivi, a postavljalo se i pitanje budućnosti beka Tarika Biberovića koji je takođe bio jedan od ključnih igrača ekipe Šarunasa Jasikevičijusa.
On se najčešće povezivao sa odlaskom u NBA ligu, odnosno potpisom za Memfis Grizlise, ali to više nije opcija, javljaju mediji iz Turske.
Naime, on je odbio da se preseli u Memfis i potpisaće novi, trogodišnji ugovor sa Fenerbahčeom. Izvesno je da mu je tim iz Istanbula ponudio značajnu svotu novca, mada o njoj još uvek nema konkretnih informacija.
Biberović je bio treći najbolji strelac ekipe u minuloj sezoni Evrolige iza Marka Gudurića i Najdžela Hejs-Dejvisa.
0 Komentara