Nebojša Čović: ''Nikada bespomoćnijeg Željka Obradovića nisam video kao sad''
Prvi čovek KSS kratko je večeras prokomentarisao i situaciju u Partizanu.
Povezane vesti
Nebojša Čović je večeras bio gost emisije ''Oko'' na RTS-u, a kada je tokom razgovora pomenuo da u prethodne dve utakmice reprezentacije Srbije iz opravdanih razloga nije bilo igrača Partizana, voditelj se nadovezao pitanjem i velikoj krizi u aktuelnom šampionu Srbije i AdmiralBet ABA lige i ostavci trenera Željka Obradovića.
''Ne bih ja se mešam u njihove stvari, oni to treba da rešavaju među sobom. Mi imamo interesantne odnose iz perioda dok sam bio u Zvezdi. Možda sam i upozoravao da će se neke stvari dogoditi. Ali, šta da radimo, puno je raznih ljudi ušlo u košarku. Neka reše i ja im želim što bolje rešenje, ali moram da kažem da nikada bespomoćnijeg Željka Obradovića nisam video. Jednostavno je bio nemoćan u nekim stvarima.
Ja sam imao priliku da radim sa njim 1996. i 1997. godine, a ovo što sam video nije mi slutilo na dobro. Pitanje je da li ga igrači vide, a kamoli slušaju. A kako je došlo do toga...'', objasnio je Čović.
Nikola Tanassković je sinoć bio junak pobede reprezentacije Srbije u Sarajevu protiv BiH, pa se nametnulo pitanje kako on kao ''Partizanopvo dete'' nema mesta u Partizanu.
''Saglasan sam, znate moj konceptt i dok sam bio u Zvezdi. Ja sam za domaće igrače, neophodni su i stranci. Doduše, mi nismo tada imali toliko para kao što je sada slučaj, a da li će ovakav pristup poslednjih godina dovesti do toga da nećemo imati domaćeg igrača standarda ili nivoa Evrolige, to moramo da se pitamo'', zaključio je Čović.
0 Komentara