Nekadašnji centar Partizana trejdovan dva puta za dva dana, a šta će biti sa Lonzom Bolom?
Još jedan komplikovan posao.
Povezane vesti
NBA trejdovi su u punom jeku, a još jedno ime koje je privuklo našu pažnju jeste ime australijskog reprezentativca Džoka Lendejla, nekadašnjeg centra Partizana.
Ovaj momak je u dosadašnjem toku sezone igrao za Memfis Grizlise, ali je u utorak trejdovan u Jutu Džez u sklopu dogovora po kom je Džaren Džekson Džunior kao ''glavni junak cele priče'' krenuo istim putem, baš kao i Končar i Vins Vilijams Džunior, a Grizlisi su u toj razmeni dobili Valtera Klejtona Džuniora, Kajla Andersona, Tejlora Hendriksa, Džordžesa Nijanga i tri buduća pika prve runde NBA drafta.
Već u sredu uveče stigla je nova informacija od Šamsa Čaranije vezana za Džoka Lendejla, koji je iz Jute trejdovan u Atlantu!
Naime, Juta Džez je dovela Lonza Bola u razmeni tri tima sa Klivlend Kavalirsima i Atlanta Hoksima, ali se očekuje da će mu dozvoliti da postane slobodan agent, rekli su izvori za ESPN.
Prema istim izvorima, ''Džezeri'' su poslali dva pika u drugoj rundi drafta u Kavalirse, a takođe su dobili i novčanu nadoknadu od Hoksa za Džoka Lendejla.
Kavalirsi su doveli Džejmsa Hardena i Denisa Šrudera u odvojenim razmenama tokom prošle nedelje i ostvarili značajne uštede rastankom sa Bolom, koji se mučio u Klivlendu, prosečno postižući samo 4.6 poena, uz 30% šuta iz igre i ispod 30% za tri poena.
0 Komentara