20:30

Milutinov opet efikasan.

STARSPORT
STARSPORT

Košarkaši moskovskog CSKA nezadrživo grabe ka tituli u VTB ligi. Danas su odigrane utakmice 24. kola, a ''armejci'' i dalje imaju stopostotan učinak - 24 pobede!

Najnoviji trijumf CSKA je ostvario na večerašnjem gostovanju ekipi Nižnjeg Novgoroda rezultatom 89:70 i tako se dodatno učvrstio na prvom mestu na tabeli, ispred Uniksa koji ima skor 21-3, ali koji je danas doživeo debakl na svom terenu protiv Lokomotive Kubanj (70:103).

Ekipa Nižnjeg Novgoroda danas je pružila odličan otpor lideru tokom prve tri četvrtine, ali je u poslednjoj CSKA pojačao odbranu, primio je samo devet poena u tom delu igre i stigao do ubedljivog trijumfa.

Aleksej Šved je sa 21 poenom bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi sa 21 poenom, a pratili su ga naš Nikola Milutinov sa 19 poena i šest skokova i Livio sa 19 poena i osam skokova. Drugi srpski reprezentativac u ekipi CSKA Dejan Davidovac danas nije bio šuterski raspoložen, meč je završio bez poena za 14 minuta u igri.

Kod domaćih se istakao Dragan Apić sa 16 poena i četiri skoka, a njegov tim je sada na šestoj poziciji sa 13 pobeda i 11 poraza.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.