Ni Itudis ni igrači - Janaj ostao bez dvojice najvernijih saradnika!
Kriza se sa terena prelila na ostale pore kluba.
Povezane vesti
U stvarnosti Liban, a u mislima Partizan? Miletić već gađa Evroligu!
"Bio je Fredi Merkjuri svog posla, prepoznate mu glas među hiljadu" - Održana komemoracija Edinu Avdiću
Branko Lazić otvorio dušu o odlasku iz Zvezde: ''Podmetnuli Dozeta... Zašto da zovem Drčelića kad on mene nije zvao?''
Bajern završio veliki posao i doveo iskusnog centra!
Velika kriza koja je usred sezone zakačila Hapoel iz Tel Aviva prelila se na sve pore aktuelnog osvajača Evrokupa, a prema najnovijim informacijama portala "Sport 5" prvi čovek ovog kluba ostao je bez dvojice najbližih saradnika.
Kako se navodi, njih dvojica su se istovremeno usudila na ovaj čin, a reč je o potpredsedniku Benu Rubinu i važnom operativcu Omriju Lutingeru, koji su uživali veliko poverenje Janaja.
Klub će, po svemu sudeći, gledati da u što skorijem roku popuni dve važne pozicije kako bi nastavio neometan rad u sve izazovnijem delu sezone.
Podsetimo, Hapoel već skoro mesec dana, nakon poraza od Partizana u Minhenu, prolazi kroz turbulentan period, o čemu ste mogli da čitata na stranicama našeg portala.
Pisali smo da trener Dimitris Itudis ima nesuglasice sa pojedinim igračima, među kojima je i Vasilije Micić, te da su stranci nezadovoljni jer ne uživaju očekivan tretman.
Ipak, stvari su se donekle stabilizovale u danima pred evroligašku pauzu, ali čin najužeg rukovodstva kluba dovoljno je indikativan da nesuglasice i dalje postoje.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara