Nije bilo u Manili, ali će biti sada - Jović najavio "last dance" za Srbiju!

Autor: Aleksandar Golubović
ponedeljak 28.07.2025.
12:33
Izvor: Sportske.net

Iskusni košarkaš ponovo u reprezentaciji Srbije.

Starsport.rs ©
Starsport.rs ©

Povezane vesti

Iskusni srpski košarkaš Stefan Jović, koji se ovog leta vratio u državni tim nako propuštenih Olimpijakih igara, otkrio je da će ovo leto biti poslednje kada će biti deo "orlova" na velikom takmičenju pošto posle Evrobakseta planira povlačenje.

Zaličilo je da će doskorašnji as Valensije pre dve godine na Mundobasketu u Manili okončati karijeru, što je bio deo šale sa Bogdanom Bogdanovićem, ali bivši plej Crvene zvezde je zbog privatnih stvari rešio da promeni ploču.

Sada će se boriti da se nađe među 12 igrača koji će igrati na Evrobasketu i u borbi za najsjajnije odličje na najlepši način završiti reprezentntativnu karijeru.

"Bila je interna šala da će Manila biti "last dance", ali zbog privatnih stvari prošlog leta, doneli smo odluku u dogovoru sa selektorom da sada bude "last dance". Presrećan sam što sam sa njima i jedva čekamo da krenemo", rekao je on, a zatim se uključio i Bogdanović i kroz šalu rekao da je sve popularnije da se igrači vraćaju iz penzije.

"Pratimo trendove. Sve više igrača se odlučuje za taj korak", kratko je poručio NBA as koji će kao kapiten predvoditi naš tim na kontinentalnoj smotri.

Iskusni košarkaš je rekao da je okupljanje posle napornih sezona opuštajući faktor za sve igrače, a povezanost naših košarkaša ogleda se i u svakodnevnoj koncekciji.

"Ovo je zdrava priča. Uvek je lepo videti nove momke koji će nas dočekati. Jedva čekam da se posle svake sezone pridružim igračima", rekao je Jović.

☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷

Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.

Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke