Nilikina se zahvaljuje, saigrači odgovaraju
"Zbogom" ili "doviđenja"?
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Premda je Frenk Nilikina planiran za završnicu Košarkaške lige Srbije, zbog povrede nije bio deo tima koji je osvojio titulu.
Francuz je ovu sezonu proveo u crno-belom dresu, a na svom Instagramu je objavio galeriju fotografija od ove sezone uz opis "Hvala".
Mnogo navijača, ali i saigrača mu je komentarisalo tu objavu. S obzirom na to da je sa Partizanom potpisao dvogodišni ugovor, ne bi trebalo da ovo znači "zbogom", već samo zahvalnost na uspešnoj sezoni koju je imao.
Međutim, ne bi bio ni prvi ni poslednji igrač koji je ranije završio saradnju sa nekim klubom. Ostaje da se vidi...
0 Komentara