Nove informacije iz Denvera, zašto ih brine Jokićev nastup za reprezentaciju?
Sledi period neizvesnosti...

Povezane vesti
Avdalović: "Svi pričaju da je stanje u srpskoj košarci loše i da će biti sve gore, ali to nije istina"
Srbija saznala protivnike na Evropskom prvenstvu
Pešić: "KLS da preraste u profesionalnu, bez stranaca... Bez pravog sistema neće biti rezultata"
Poznati šeširi za Evrobasket, Srbija u najjačem društvu!
Sezona iz snova za Nikolu Jokića je završena, proglašen je najkorisnijim igračem NBA lige, pa ni ubedljivih 0:4 protiv Finiksa ne može da mu pokvari raspoloženje.
Sada je na zasluženom odmoru, ali se postavlja pitanje do kada će taj odmor trajati i da li će imati dovoljno svežine da se priključi reprezentaciji Srbije ukoliko se ''Orlovi'' početkom narednog meseca plasiraju na Olimpijske igre u Tokio.
Naravno, svi smo nestrpljivi da čujemo Jokićevu odluku, ali jasno je da se tu nešto pitaju i u Denveru.
Kakav je stav Nagetsa, danas je otkrio novinar Denver Posta Majk Singer.
On se na tu temu oglasio na Tviteru i potvrdio da će u Denveru ''podržati svaku odluku'' koju Jokić bude doneo, ali uz dozu zabrinutosti.
''Postoji zabrinutost u vezi Jokićevog odmora i oporavka ovog leta'', napisao je Singer pozivajući se na svoje izvore.
*
0 Komentara