Novi problem za Obradovića, da li će Partizan imati 12 igrača za derbi?
Već je počela da dolazi do izražaja ''nedovoljno duga klupa''...
Povezane vesti
U četvrtak od 18 časova i 30 minuta je na programu prvi ovosezonski večiti derbi, a kako sada stoje stvari, i Partizan i Crvena zvezda će biti značajno oslabljeni u tom meču.
I dok će Crvenoj zvezdi nedostajati povređeni Nemanja Nedović i kapiten Branko Lazić, u Partizanu je izvesno vreme zbog povrede ramena odsutan Mateuš Ponjitka, ali sada se pojavio još jedan problem - povredio se i Alen Smailagić.
To je večeras u razgovoru sa novinarima potvrdio trener Željko Obradović, ali je i ostavio mogućnost da Smailagić ipak zaigra.
''Kao i Ponjitka, ni Alen Smailagić nije trenirao večeras, ima bol u predelu nogu. Videćemo sutra na treningu, Smajli je uvek bio neko ko je spreman da se žrtvuje, ja se nadam da će biti tako da se on opet žrtvuje'', istakao je Željko Obradović.
Ukoliko ni Smailagić ne bude mogao da nastupi, Partizan onda verovatno ne bi imao 12 igrača u sastavu, osim ako se opet ne priključi mladi plejmejker Savo Drezgić.
0 Komentara