Novi trejd - Kingsi doveli majstora poludistance
Potez tri tima.

Povezane vesti
Kako je izvestio "ESPN", Sakramento Kingsi su uspeli da potpišu slobodnog agenta Demara Derozana u trogodišnjem ugovoru vrednom 74.000.000 dolara.
Derozan je prvo potpisao ugovor sa Bulsima, pa trejdovan u potezu tri tima. Veteran Harison Barns i nezaštićena zamena pikova iz 2031. završili su u San Antonio Sparsima, dok je bek Kris Duarte nešto novca sada u Čikago Bulsima, prema istom izveštaju.
Šestostruki ol-star Derozan nije više na svom vrhuncu sa 35 godina i u prethodne tri godine je u redovima "Bikova" beležio 24 poena u proseku.
Derozan je igrao za Reptorse, Sparse i Bulse tokom svojih 15 NBA sezona. Prosečno je beležio 21,2 poena, 4,4 skoka i 4,1 asistenciju kroz 1.110 NBA utakmica u karijeri.
Tim predvođen Dieronom Foksom i Domantasom Sabonisom je prethodne sezone ispustio plej-of.
0 Komentara