Odložena još jedna utakmica AdmiralBet ABA lige
Buknulo i u Čačku...

Povezane vesti
Utakmica 15. runde AdmiralBet ABA lige između Cedevita Olimpije i Borca odložena je zbog velikog broja slučajeva u gostujućem timu.
Borac je trebalo da otputuje tokom sutrašnjeg dana u Ljubljanu na susret sa Cedevitom, ali na poslednjem testiranju otkriveno je čak osam pozitivnih slučajeva u redovima Čačana, što je automatski značilo da će utakmica između dva tima biti odložena.
Duel je trebalo da bude odigran u subotu, 8. januara, ali to neće biti slučaj, te će, kako je saopšteno, AdmiralBet ABA liga naknadno utvrditi novi datum za ovaj susret.
Ovo je četvrta utakmica 15. kola AdmiralBet ABA lige koja je odložena zbog povećanja broja slučajeva u regionalnim timovima. Neće se igrati derbi između Budućnosti i Crvene zvezde, zatim će novi termin pronaći: Igokea i FMP i Zadar i SC Derbi.
0 Komentara