Oglasio se i Ostoja: "To je tabu tema kod nas"
Ne prestaju reakcije posle izjave Željka Obradovića.
Povezane vesti
Grčka priča o povratku Željka u Partizan je čisto neznanje i potpuno je nerealna
Sve Željkove ponude i obećanje o povratku u Partizan: "Odluka u roku od nedelju dana"
Sportske saznaju - I Partizan postaje evroligaška franšiza
"Ha, ha, pobedili smo na njihovom terenu" je izraz poštovanja prema Partizanu
Predsednik Košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović oglasio se posle izjave Željka Obradovića da crno-beli nisu "državni projekat".
"To je genaralno tabu tema kod nas, ali postoje podaci i u Evroligi, postoje podaci u Agenciji za privredne registre, oni su javno dostupni. Bez obzira na to, mi ćemo uskoro ponovo izaći sa egzantnim podacima o rashodima i prihodima kluba", rekao je Mijailović za "Kurir".
O ovoj temi je maločas na TV Prva govorio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Obradović je, takođe, kazao kako su njegovi limiti prošli, što je mnoge navelo na pomisao da će uskoro otići iz Partizana.
"Nemam komentar, to su naše unutrašnje stvari i razgovori", kazao je Mijailović.
1 Komentara
Simke
Sinoć je Ledej sam igrao protiv tima Zvezde.Toliko o trenerskoj taktici,najvećeg Evropskog trenera.A panter,ubedljivo najbolji igrac Zvezde.Ocigledno stara ljubav,zaborava nema.E moj Savicu,koji su igraci dovedeni i sta su pruzili do sada - Jaramaz,Ponitka,Andjušic,Smit,uz Pantera koji ocigledno ima problem u glavi i neograniceno poverenje trenera ?