Oglasio se Veseli i poslao poruku "Grobarima"!
Bivši košarkaš Partizana odušvljen dočekom navijača.
Povezane vesti
Zvezda je probala da odloži utakmicu protiv Spartaka
Saša Obradović: "Da ispravimo greške iz derbija... Povrede? Nikada nisam bio u ovakvoj situaciji!"
Pregovara li Partizan sa Trinkijerijem? "Odmah ću vam odgovoriti..."
Paspalj potvrdio pregovore sa Pejnom i Penjarojom, a Džabari? "Što se tiče gospodina Parkera..."
Košarkaši Barselone sinoć su u beogradskoj "Areni" savladali Partizan sa 89:80 u meču 31. kola Evrolige.
Jedan od najboljih igrača "blaugrane" u pobedi nad crno-belima bio je bivši košarkaš crno-belih Jan Veseli koji je ubacio 14 poena i imao šest skokova.
Veseli je u "Areni" dočekan ovacijama i uz skandiranje "Jane, vrati se", a nakon utakmice Čeh je bio fasciniran atmosferom koju su napravili navijači Partizana.
I dan kasnije nekadašnji košarkaš Partizana je još uvek pod utiskom. On je na svom Tviter profilu podelio fotografiju sa dresom koji mu je pre utakmice uručen uz poruku:
"Još jednom veliko hvala. Bilo je zadovoljstvo igrati ispred vas. Neverovatna atmosfera kao i uvek."
Navijači Partizana imaju samo jednu želju kada je u pitanju Veseli, a to je da se njihov miljenik vrati u klub koji ga je košarkaški stvorio.
0 Komentara