Olimpijakos dovodi pojačanje iz Žalgirisa: ''Da, to je plan''
Crveno-beli iz Pireja još nisu završili sa pojačanjima.
Povezane vesti
Omraženi Lotermozer sudi Zvezdi u Istanbulu, posebno pamtimo šta je poručio Kaliniću
Alimpijević ostao bez evroligaškog pleja - Efes ga ubedio u poslednji čas!
Otkrivene plate u Panatinaikosu - 24.550.000 evra za igrače!
"Da je Zvezda imala ovakav budžet, živeo bih na Dedinju i imao tri srpske bebe"
Nepune dve nedelje ostale su do početka nove sezone u Evroligi, a na pomolu je još jedan atraktivan evroligaški transfer.
Kako je večeras preneo grčki novinar Kristos Harpidis sa ''Totalbasketa'', krilni igrač Žalgirisa Ignas Brazdeikis trebalo bi da pojača ekipu Olimpijakosa.
Ovu informaciju on potkrepljuje i Brazdeikisovom izjavom za ''COSMOTE TV'', gde 24-godišnji košarkaš ističe da je planirano da sutra otputuje u Grčku, i tamo bi trebalo da dogovori i poslednje detaje saradnje.
Takođe, Brazdeikis je pohvalio i trenera Olimpijakosa Jorgosa Barcokasa, rekavši da je on ''odličan trener''.
Brazdeikis je pre dolaska u Žalgiris prošle godine, imao i trogodišnje iskustvo iz NBA lige, gde je bio član Njujork Niksa, kratko Filadelfije, pa Orlanda.
0 Komentara