sreda 08.02.2023.
21:47

Novi debakl Albe.

EPA-EFE/FILIP SINGER

Večeras je počelo 24. kolo Evrolige, a u prvoj utakmici sastale su se poslednjeplasirana Alba i vodeći Olimpijakos.

Ishod je bio u skladu sa stanjem na tabeli, Olimpijakos je kao gost deklasirao ekipu iz Berlina sa 93:60.

Tako crveno-beli iz Pireja sada imaju skor 17-7 na vrhu tabele, a Alba je nastavila dugu seriju poraza, pa je i dalje na šest pobeda, uz 18 poraza.

Prva četvrtina je pokazala da Alba neće imati šta da traži u ovoj utakmici, Olimpijakos je već tada stekao 15 poena prednosti. Doduše, domaći su do poluvremena smanjili razliku na ''minus deset'', ali u nastavku je Olimpijakos bio surov prema domaćinu, pogotovo u trećoj četvrtini koju je grčki velikan dobio sa 28:10, kada je bilo i egzibicionih poteza gostujućeg tima.

Saša Vezenkov je sa 28 poena i 13 skokova ponovo bio najefikasniji u ekipi Olimpijakosa, Vokap je takođe bio odličan sa 15 poena i 10 asistencija, a Papanikolau ih je pratio sa 11 poena.

U ekipi Albe jedini sa dvocifrenim poenterskim učinkom bio je Olinde sa 16 poena.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.