Opet igra Partizan, ali ne i Zvezda. Da li će pasti još jedan rekord sezone?
Protiv Olimpijakosa je bilo 20.003 gledalaca, a večeras...?
Povezane vesti
POLUVREME - Zvezda sa "penala" napravila razliku, bivši igrači Partizana vratili Cedevita Olimpiju
UŽIVO - Zvezda bez Izundua u "majstorici"
Dubai preispituje učešće u AdmiralBet ABA ligi: "Odmah i u potpunosti opozvati odluku Predsedništva "
Vašingtonove reči slute na rastanak: "Šta god da se desi, zahvalan sam što sa bio ovde"
Danas se nastavlja 23. kolo AdmiralBet ABA lige, program počinje već u 12 časova utakmicom između Mege i Splita, ali će u centru pažnje biti derbi kola - susret Partizana i Cedevita Olimpije od 19 časova u ''Štark Areni''.
Ovaj meč se igra samo 48 sati posle evroligaškog spektakla na istom mestu, gde je Partizan ubedljivo savladao vodeću ekipu Evrolige - Olimpijakos iz Pireja sa 90:75.
Toj utakmici je prisustvovalo ove sezone rekordnih 20.003 gledalaca, a Partizan je i pred večerašnji susret sa Ljubljančanima potvrdio da su ''sve ulaznice koje su se našle u slobodnom opticaju već pronašle svog vlasnika''.
Na društvenim mrežama se opet traži karta više, pa će biti zanimljivo videti da li Partizan posle Evrolige može da postavi novi rekord po broju navijača i u AdmiralBet ABA ligi od početka sezone.
Mornar je tu informaciju zvanično potvrdio, ali se Zvezda još uvek nije oglasila po ovom pitanju.

0 Komentara