"Orlići" danas napadaju evropsko zlato, ovo je termin finala!
Srećno!

Povezane vesti
Miško sa dve reči opisao imenovanje Alimpijevića za selektora - čist dokaz koliko nije bilo lako
Čović: "Nisam smenio Pešića, Alimpijević izabran između šest-sedam kandidata"
Bogdan nije preboleo Evrobasket: "Da sam bio zdrav imali bismo veliku šansu da osvojimo zlato!"
Oglasio se Bešiktaš o Alimpijeviću: "Želimo mu uspeh u novoj ulozi"
Kadetska košarkaška reprezentacija Srbije, igrači do 16 godina, plasirala se u finale Evrobasketa koji se održava u gruzijskom Tbilisiju.
"Orlići" su fenomenalnom igrom u polufinalu "pregazili" vršnjake iz Slovenije i slavili sa ubedljivih 90:58, a danas ih očekuje meč za evropsku titulu.
Srbija će u finalu Evrobasketa od 19 sati igrati protiv selekcije Litvanije.
Selektor "orlića" Stevan Mijović govorio je nakon utakmice protiv Slovenaca i poručio da će njegovi momci učiniti sve kako bi se popeli na "krov Evrope".
„Odigrali smo pravu mušku utakmicu, koncentrisani od početaka do kraja. Nismo dali Slovencima prostora za bilo kakvu njihovu igru. Svaki igrač je dao maksimum, odradio šta smo se dogovorili. Želeli smo mnogo više finale od njih i zato je tolika razlika. Sada treba da se oporavimo što pre i da se što bolje spremimo za finale, damo sve od sebe i pokušamo da osvojimo zlato protiv odlične ekipe Litvanije“, rekao je Mijović.
0 Komentara