"Orlići" deklasirali Grčku i prošli u četvrtfinale EP
Sada idu na Tursku.
Povezane vesti
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Nikola Jović sa "orlovima" protiv BiH i Švajcarske
Sale Đorđević: ''Falićeš puno, Edine... Košarka je rasla uz tvoju istinsku ljubav''
Košarkaši Srbije do 16 godina deklasirali su Grčku sa 92:65 i plasirali se u četvrtfinale Evropskog prvenstva.
Najefikasniji u redovima Srbije bio je Petar Bjelica sa 20 poena (šut 8-13 iz igre), uz čak 15 skokova i 4 asistencije.
Nikola Kusturica je dodao 19 poena (7-12 iz igre), dok je Ognjen Simjanovski zabeležio 16 poena (5-11 iz igre), uz 6 skokova i 6 asistencija.
U četvrtfinalu, Srbija će se sastati sa selekcijom Turske.
0 Komentara