Otkud sad ovo, Dubai igra AdmiralBet KLS?
Kakva odluka...
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Na sednici predsedništva AdmiralBet KLS-a doneta je uslovna odluka da ekipa iz Dubaija može da igra u srpskom šampionatu, saznaje "Meridian Sport".
Kako dodaje pomenuti izvor, o nastupu Dubaija u KLS-u se razgovaralo na inicijativu selektora Srbije Svetislava Pešića, koji bi prema nekim ranijim saznanjima trebalo da ima neku funkciju u klubu sa Bliskog istoka koji u bližoj budućnosti želi da igra Evroligu, ali i AdmiralBet ABA ligu.
Partizan je i ovaj puta bio uzdržan, kao i prilikom glasanja za ulazak Dubaija u ABA ligu, ali tim iz Ujedinjenih Arapaskih Emirata u KLS je realnost.
Dubai bi pokrio sve troškove nastupa u srpskom šampionatu.
0 Komentara