Ovo je znak da Virtus dobija evroligašku licencu?
Sutra će biti predstavljen veliki projekat kluba iz Bolonje.
Povezane vesti
Dnevna doza Evrolige - Sve o eliti na jednom mestu! (2025-26)
Kako sada izgleda Zvezdin roster posle odlazaka Lazića i Mitrovića? Sad su stranci u većini
Još jedan sarajevski susret o kom se priča: ''Volimo te, dragi Žoc i čekamo tu 10. evropsku titulu. Sa Partizanom''
Ražnatović o "slučaju Madar": "U Partizanu su znali da su pogrešili, Savić je verovao da je Jam bezobrazan"
Danas su se pojavile spekulacije da će Virtus iz Bolonje dobiti licencu za Evroligu u narednoj sezoni, a ono što će se desiti sutra nagoveštaj je pozitivnog ishoda za italijanski klub.
Kako javljaju mediji na "Čizmi" predsednik Virtusa Masimo Zaneti sutra će javnosti predstaviti plan za izgradnju nove hale u Bolonji.
Povodom predstavljanja projetka izgradnje dvorane pored Zanetija će na konferenciji za medije govoriti i gradonačelnik Bolonje Mateo Lepore i ostale još nekoliko važnih ličnosti za funkcionisanje aktuelnog evroligaša.
Virtus se ove godine kao osvajač Evrokupa vratio u Evroligu posle 14 godine, a pet kola pre kraja takmičenja nalazi se na 13. mestu sa skorom 13-16 i minimalnim šansama da se plasira u Top 8.
0 Komentara