Panter zadovoljan: "Vrhunski od prvog do poslednjeg minuta"

utorak 22.03.2022.
22:05

Amerikanac dominirao u prvom poluvremenu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Najbolji košarkaš Partizana Kevin Panter zadovoljan je ubedljivom pobedom crno-belih na gostovanju Slasku (93:71), koji je tim Željka Obradovića osigurao drugo i zadržao šanse za prvom mesto grupe A Evrokupa.

Panter je bio raspucan u prvom poluvremenu, dok se u nastavku meča nije upisivao u strelce.

Po završetku meča i druge uzastopne pobede u Evrokupu, Panter je istakao veliko zadovoljstvo učinjenim u Poljskoj.

"Uradili smo odličan posao. Odigrali smo na visokom nivou od prvog do poslednjeg minuta. Stepen agresivnosti je bio na željenom nivou, pristup meču takođe, pronalazili smo pametna rešenja u napadu, pa smo na kraju zasluženo stigli do vredne pobede u gostima", rekao je Panter, koji je sa 15 poena bio uz Jana Madara najefikasniji u redovima crno-belih.

Partizan je večeras stigao do 11. pobede u Evrokupu i željno iščekuje ishod duela Huventuda na gostovanju ekipi Levalua u Francuskoj u meču koji se igra u sredu.

Crno-beli će u narednom kolu igrati na gostovanju poslednjeplasiranom Trentu.