sreda 01.02.2023.
22:31

Bez ikakve neizvesnosti.

EPA-EFE/Kiko Huesca

Košarkaši Reala savladali su Panatinaikos u Madridu sa 83:68 u 22. kolu Evrolige.

Real sada ima skor 15-7, kao i lider na tabeli Olimpijakos, od kog ima slabiji međusobni skor. PAO je na učinku 8-14.

Tim iz Atine, koji sa klupe predvodi Dejan Radonjić, nije imamo nikakve šanse na gostovanju šampionu Španije. Real je krenuo žestoko od prvog minuta i odmah počeo da stiče prednost, pa se već nakon prve četvrtine koja se završila rezultatom 26:14 dalo naslutiti šta će se dešavati u nastavku.

Madriđani su na poluvremenu imali "plus 18", a tokom drugog poluvremena nisu dozvolili gostima ni da pomisle da mogu da se vrate u meč i upisali su siguran trijumf.

Jabusele sa 16, Hezonja sa 14 i Musa sa 12 poena su predvodili Real. Kod gostiju se istakao Li sa 17 poena.