Pariz osvojio ''Vizink centar'' i otišao u plej-of, Realu nova šansa!
Fenomenalni Parižani više nisu iznenađenje.

Povezane vesti
Košarkaši Pariza plasirali su se večeras u plej-of Evrolige, pošto su u plej-in duelu protiv Reala slavili kao gosti u madridskom ''Vizink centru'' sa 81:73.
To znači da će se Pariz u četvrtfinalu plej-ofa sastati sa ekipom Fenerbahčea koja je završila ligaški deo sezone na drugom mestu, a Real će imati drugu šansu za plasman u plej-of, u duelu sa minhenskim Bajernom koji je istovremeno posle velike drame savladao Crvenu zvezdu.
I u tom odlučujućem susretu u petak, Real će protiv Bajerna biti u ulozi domaćina, a pobednik ovog duela biće rival Olimpijakosu u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa.
Parižani su večeras, predvođeni sjajnim Ti Džej Šortsom, od početka meča nametnuli svoj ritam igre, imali su vođstvo u većem delu meča i na kraju zasluženo trijumfovali.
Šorts je sa 23 poena i 9 asiistencija bio najefikaasniji u pobedniičkoj ekipi, a Evroligina ''Zvezda u usponu'' Nadir Hifi je meč završio sa 15 poena, po 4 skoka i asistencije.
U Realu je samo Fakundo Kampaco bio na očekivanom nivou sa 17 poena, 5 asistencija i 4 skoka, a dvocifren je još samo bio Gabrijel Dek sa 10 poena i 8 skokova.
-------------------------------
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara