Pariz se ispucao protiv Partizana, Hifi večeras 0/8 za tri, a Efes je to znao da iskoristi

Autor: Darko Mitrović
utorak 28.10.2025.
22:59
Izvor: Sportske.net

Ni traga od one ''rafalne paljbe'' od pre nekoliko dana u ''Beogradskoj areni''.

EPA/MOHAMMED BADRA
EPA/MOHAMMED BADRA

Povezane vesti

Košarkaši Pariza pokvarili su onaj odličan utisak koji su ostavili u duelu protiv Partizana protekle sedmice kada su ubedljivo dobili crno-bele.

Večeras na svom terenu su poraženi od Efesa u sedmom kolu Evrolige sa 80:90, što im je treći poraz, a tim iz Istanbula je prekinuo loš niz i stigao do svoje treće pobede.

Pariz je tokom prvog kvartala bio nešto bolji, ali je u drugom Efes preuzeo kontrolu dešavanja na terenu i u nastavku meča nije ispuštao vođstvo.

Nadir Hifi je i ovoga puta bio najefiaksniji u ekipi Pariza, zajedno za Ererom je upisao po 17 poena, ali ga šut za tri poena nikako nije služio - nije pogodio nijedan šut iz osam pokušaja, pa je većinu svojih poena, čak 13, postigao sa linije slobodnih bacanja.

U ekipi Efesa najbolji Šejn Larkin sa 19 poena i tri skoka, a Osmani je uz 18 poena imao i šest skokova. 

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke