Partizan gubi od Vršca na poluvremenu!

petak 21.04.2017.
20:45

Košarkaši Partizana su jako slabo počeli utakmicu protiv Vršca u okviru domaćeg šampionata.

BETAPHOTO/ABA liga/Krka/Danilo Kesic/DS

Superliga je počela pobedom Crvene zvezde protiv Spartaka u Dudovoj šumi, a drugi meč igraju u ovim trenucima Partizan i Vršac.

Veliko iznenađenje u prvom poluvremenu nam je priredila ekipa Vršca, pošto vodi protiv ekipe Aleksandra Džikića sa 35:41.

Partizan nije igrao dobro u prvom poluvremenu, gosti su se očigledno dobro pripremili za ovaj duel što se videlo odmah na početku kada je utakmica bila u egalu.

Igrali su gosti dobru odbranu, a Jovović i Fundić su pravili velike probleme igračima Partizana pošto su napadački veoma raspoloženi.

Kada je Đerić pogodio za tri poena za 35:24 čulo se i par zvižduka sa tribina, a onda je Partizan krenuo malo bolje u napadu.

Pot je vezao 4 poena, zatim i Vrabac dva, pa je Partizan prišao na 6 poena zaostatka, što je bila i razlika na kraju poluvremena.

Marinković i Vrabac imaju 8 poena u dresu Partizana, na drugoj strani Fundić 11, Jovović 7.