Partizan podržao akciju navijača, cveće i sveće za tragično nastradale u Beogradu

Autor: Ivan Cvetković
četvrtak 04.05.2023.
12:40
Izvor: Sportske.net

Utakmica između Partizana i Real Madrida igra se večeras od 20.30.​

KK Partizan
KK Partizan

Povezane vesti

Košarkaški klub Partizan pozvao je navijače koji žele da odaju počast žrtvama napada u beogradskoj školi, da to učine polaganjem cveća ili paljenjem sveća danas od 18 časova "kod lopte ispred Beogradske arene ili kod spomenika košarci na Kalemegdanu".

Košarkaši Partizana dočekaće večeras u Beogradskoj areni ekipu Real Madrida, u četvrtoj utakmici četvrtfinala Evrolige.

"Crno-beli" vode sa 2:1 u seriji koja se igra na tri pobede.

Osam učenika i pripadnik obezbeđenja Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" ubijeno je u napadu koji je izvršio učenik sedmog razreda te škole. Šest učenika i jedna nastavnica su povređeni, a napadač je uhapšen.

Iz kluba su naveli da na večerašnjoj utakmici neće biti muzike i propratnog programa, kao ni na Kalemegdanu gde će biti postavljen video bim.

Navijači Partizana pozvali su sve koji dolaze u Beogradsku arenu da jednom ružom odaju počast tragično nastradalima.

Utakmica između Partizana i Real Madrida igra se večeras od 20.30.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke