Počela AdmiralBet Superliga Srbije - "Panteri" sigurni!
Ekipa iz Železnika opravdala ulogu favorita.
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Košarkaši FMP Železnika savladali su Spartak iz Subotice sa 98:80 (26:24, 30:17, 14:14, 28:25) u prvom kolu grupe "A" AdmiralBet Superlige Srbije.
"Panteri" su pokazali da je još uvek prisutan jaz između ekipa iz AdmiralBet ABA lige i timova koji se takmiče samo u domaćem šampionatu.
Domaći su rutinski kontrolisali rezultat i stigli do ubedljivog trijumfa na startu.
Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je Luis Bič sa 23 poena, a drugi najefikasniji u domaćoj ekipi meč je završio Moris Mening sa 12 poena.
Najefikasniji igrač na utakmici bio je košarkaš Spartaka Andrija Bojić koji je ubacio 25 poena.

0 Komentara