Podgoričani nastavili niz, savladali i Bosnu za prvo mesto na tabeli
Nije bilo lako, ali su u poslednjih deset minuta slomili otpor rivala.
Povezane vesti
Zvezda odgovorila Mitroviću: "Trebalo je da bude najmanje 50 slobodnih bacanja, a ne 35"
Nvori smeta konfuzija u Zvezdinoj igri: "Pogledajte Olimpijakos, oni igraju jednu odbranu"
Mitrović "zagrmeo" na konfereciji: "Ko ima oči, video je šta se danas dešavalo"
Obradović: "Videlo se da igramo pod pritiskom"
Pred oko hiljadu gledalaca u podgoričkoj ''Morači'', ekipa Budućnosti je večeras savladala Bosnu rezultatom 90:80.
To je sedma uzastopna, a ukupno dvanaesta pobeda u 14 odigranih mečeva u ''B'' grupi AdmiralBet ABA lige, dok Bosna sada ima polovičan učinak, 7-7.
Bosna je dobro počela meč, dobila je prvgu četvrtinu sa četiri poena razlike, ali je Budućnost do poluvremena okrenula na 43:36 u svoju korist.
Tokom treće deonice, gosti iz Sarajeva su uspeli da uhvate priključak, ali je u poslednjih deset minuta došao do izražaja veći kvalitet i iskustvo igrača Budućnosti koja je na kraju trijumfovala dvocifrenom razlikom.
Mejs sa 17 i Kovlijar sa 14 poena su bili najefikasniji u ekipi Budućnosti, a Bosnu su predvodili Jang sa 16 i Lopez sa 11 poena.
0 Komentara