Poluvreme - Alba drži lekciju Zvezdi... (TVITOVI)

četvrtak 08.04.2021.
20:45

Loša igra Zvezde...

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Nakon prvih 20 minuta ekipa Crvene zvezde gubi od Albe u Berlinu rezultatom 49:30.

Dobro je Zvezda počela, trojkom Džordana Lojda, nisu primili poen u prva dva minuta, a onda su imali dosta problema nakon trojke koju je postigao Erikson.

Zvezda se mučila u napadu, promašivala je i otvorene šuteve, bilo je tu i blokada domaćih igrača, a nakon trojke Fontekija bilo je 13:5.

Simonovićeva trojka je pokrenula Zvezdu, pogodio je još jednu do kraja prve deonice i praktično održao goste u životu.

Izjednačila je Zvezda na 24:24 poenima Davidovca početkom druge deonice, ali je usledila nova serija domaćina i to 7:0, a nakon trojke Pejtona Sive bilo je 36:26.

Ponovo je Zvezda imala problema u napadu, one prazne minute koji su prečesti ove sezone i koji predstavljaju ogroman problem za završetak sezone. Očas posla je bilo i 41:26.

Alba je imala i +17, potom i maksimalnih +19...

Uglavnom, Zvezda je predaleko od dobre igre, moraće daleko bolje da zaigra u nastavku ukoliko želi pobedu.

Lojd sa sedam najefikasniji kod gostiju, kod Albe Siva 14.