POLUVREME - Avramović vodi Srbiju ka pobedi!

četvrtak 30.06.2022.
19:15

Bek Partizana ubedljivo najbolji u našem timu, ali moraće da prorade i ostali.

Starsport.rs ©

Reprezentacija Srbije nastavila je takmičenje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. ''Orlovi'' danas gostuju u Letoniji, u okviru petog kola Grupe A, a posle prvog poluvremena rezultat je 31:25 za naš tim.

Letonci su bolje započeli meč, poveli su sa 5:0 u uvodnim minutima, pa je Srbija od samog starta bila u rezultatskom zaostatku. S obzirom da napadački ni jedni ni drugi nisu bili raspoloženi, malo poena se videlo u prvom kvartalu, a Letonija je posle prvih deset minuta vodila sa minimalnih 13:12.

Aleksa Avramović je dugo bio jedini u našem timu koji je raspoložen u napadu i najviše zahvaljujući njemu je reprezentacija Srbije uspela da ostane rezultatski ravnopravna tokom prvog dela igre.

Avramović je prvo poluvreme završio sa 16 poena, a od ostalih su se koliko-toliko izdvojili Davidovac i Marinković sa po četiri poena.

Kod domaćih najbolji Pasečniks sa sedam postignutih poena.