Poluvreme - Crno-beli na visini zadatka! (TVITOVI)

četvrtak 19.11.2020.
21:16

Dobra druga četvrtina Partizana za vođstvo na poluvremenu.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Ekipa Partizana vodi na poluvremenu protiv starih poznanika, ekipe Huventuda, rezultat je 41:33.

Huventud je bolje otvorio utakmicu, Doson je pogodio za tri poena, a nakon pogotka Lopez-Arostegija bilo je +5 za goste.

Ipak, Kodi Miler-Mekintajer je pokrenuo crno-bele i izjednačio na 8:8, ali gosti nisu dali prednost pošto je Lopez Arostegi pogodio novu trojku.

Poenima Gordića se završila prva deonica, a onda velika serija crno-belih na startu druge četvrtine i prelazak u vođstvo za koje se nadamo da neće izgubiti do kraja utakmice.

Janković poenima i Pejdž trojkom su otvorili četvrtinu, a seriju je nastavio Rašon Tomas (2+1) nakon ukradene lopte i asistencije Markusa Pejdža.

Tada je Partizan stigao i do maksimalnih +7, ali je prednost brzo počela da se topi.

Bila je ona oko pet poena prednosti za crno-bele tokom većeg dela druge četvrtine, a onda odlična serija preko Mekintajera i Dangubića, crno-beli su imali i +8 pred kraj drugog dela igre.

Miler Mekintajer je imao 8 poena, Dangubić takođe, a dobar je i Gordić sa 6. Sa druge strane Lopez-Arostegi ima 9.