20:45

Loše je počelo, ali...

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Posle prvog poluvremena u Pireju, Olimpijakos - Crvena zvezda 53:48.

Zvezda je večeras loše započela utakmicu, tokom prve četvrtine odbrana gotovo da nije postojala, pa je Olimpijakos uspeo da postigne 30 poena i stekne dvocifrenu prednost.

U drugi kvartal ušlo se rezultatom 30:19 za domaće, ali potom sledi period Zvezdine bolje igre, pa se Radonjićev tim približio na samo četiri poena zaostatka - 36:32.

Kako se bližio kraj poluvremena, domaći ponovo preuzimaju kontrolu dešavanja na terenu, Zvezdina odbrana ponovo postaje lako ranjiva, ali napadački Zvezda je uspevala da odgovori, pa se na odmor otišlo sa podnošljivih pet poena zaostatka.

Kostas Slukas je posle prvog poluvremena najefikasniji u Olimpijakosu sa 10 poena, na drugoj strani Marko Simonović odličan sa 11, a prati ga Dobrić sa sedam poena.