Poluvreme - Kakav je ovo rezultat u Novom Mestu?! Navijačima zanimljiviji dresovi od Zvezdine utakmice! (TVITOVI)

utorak 20.04.2021.
19:06

Fantastična igra Crvene zvezde.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Crvena zvezda bije bitku za prvo mesto u ABA ligi, a ključna utakmica jeste u Novom Mestu gde tim Dejana Radonjića gostuje Krki. Posle prvih 20 minuta pobednik se nazire, Zvezda vodi protiv Krke rezultatom 22:55.

U prva dva i po minuta Crvena zvezda se nije dobro snalazila, a onda je Branko Lazić pogodio trojku za vođstvo crveno-belih od 4:5.

Od 6:7 koliko je bilo, pred kraj četvrtine je bilo 6:21, Lojd je briljirao, bio nezaustavljiv na svim poljima, pa je Zvezda stekla ogromnu prednost pred nastavak.

Poćelo je odlično i u nastavku po ekipu sa Malog Kalemegdana, trojka Simonovića, pa onda trojka Hola za +21. Volden je nastavio da podiže prednost, bilo je i 12:41, jasno je bilo već tad ko je na pragu pobede.

Prednost je rasla i do +36, Krka je odigrala katastrofalno prvo poluvreme.

U Zvezdi Lojd 8, koliko ima i Simonović, Volden ima 7, a čak pet igrača ima po pet poena, to su Lazić, Rit, Dobrić, Kuzmić i Noko. Kod Krke Stipčević 8 poena.