Poluvreme - Ko je u teškom kanalu i otkud Đula Mešter u Zvezdi? (TVITOVI)

sreda 15.01.2020.
19:44

Crvena zvezda i Žalgiris igraju šahovsku partiju.

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/MO

Velika magla u Beogradu je sprečila da "Štark arena" bude punija na samom startu utakmice, ali je i pored toga atmosfera odlična večeras.

Nakon prvog poluvremena Crvena zvezda i Žalgiris su na istoj koti, 38:38.

Furiozan početak Zvezde u prvom minutu i vođstvo od 4:0 jako brzo je obuzdano od strane Žalgirisa. Gosti su suzbili napade Zvezde, nisu im dozvolili da postignu niti jedan poen čitava tri minuta, dok su oni vezali čak 11 za veliku prednost od starta.

Onda je na scenu stupio Lorenco Braun. Pogodio je trojku, potom i dvojku za prednost Zvezde, a zatim bacio alej-up za Simanića. Neizvesno do kraja, a Kej-Si Rivers je bio taj koji je doneo Žalgirisu prednost od dva poena pred odlazak na mali odmor.

U nastavku neizvesnost je i dalje trajala, Zvezda je povela preko Dobrićeve trojke, ali su se gosti vraćali uglavnom preko Riversa. Na kraju, dobra odbrana Zvezde i nerešen rezultat na poluvremenu.