Poluvreme - Partizan hita ka novoj pobedi!

subota 02.04.2022.
21:43

Ekipa Partizana vodi posle prvih 20 minuta igre protiv Mornara.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Ekipa Željka Obradovića drži konce igre u svojim rukama, Partizan vodi protiv Mornara na poluvremenu rezultatom 43:30.

Crno-beli su veoma brzo poveli sa 7:0, ali su i pored toga promašili nekoliko šuteva, da bi se Mornar pokrenuo tek u trećem minutu utakmice. Dominirao je Partizan u reketu, pa je ubrzo viđena i dvocifrena prednost, stekao se utisak da je moglo biti i ubedljivije na kraju prve četvrtine koju je Partizan dobio sa 23:11.

Trojku je pogodio i Tristan Vukčević početkom druge četvrtine, ali je i Mornar zaigrao bolje.

Posebno je to bio slučaj posle tajm-auta na kojem je vikao na svoje izabranike, smatrao je da njegovi puleni igraju "divlju košarku".

Ipak, sve je to bilo kratkog daha, Partizan je vratio ogromnu prednost, čak je i uvećao do poluvremena.

Najefikasniji u Partizanu je Avramović sa 7 poena, Panter je dodao 6, koliko ima i Ledej, dok je Smailagić do sada najkorisniji sa 5 poena i 6 skokova, ali i 2 asistencije. Balša Koprivica 4 poena i 7 skokova.

Kod gostiju Živanović sa 7 poena najbolji, sledi Mićović sa 6.