POLUVREME - Partizan slabije krenuo, pa onda stegao odbranu!

Odlična odbrana Partizana u drugoj četvrtini.

Starsport
Starsport

Prvo poluvreme utakmice Partizana i Mege je završeno, a rezultat je 50:39.

Dosta grešaka i jednih i drugih na startu utakmice, Mega je povela sa 12:10 nakon zakucavanja Kazalona koji je oduzeo loptu protivniku, a Dragan Milosavljević je svojom sjajnom odbranom limitirao Nanelija u napadu što je podiglo igrače gostiju.

Partizan je vratio prednost nakon fenomenalnog pasa Nanelija za Balšu Koprivicu, ali je usledila trojka Kazalona i Mega je ponovo imala prednost.

Punili su izabranici trenera Baraća koš Partizana, igralo se dosta brzo što je odgovaralo Megi, ali su crno-rozi u ovom meču uspeli da stegnu odbranu u poslednjem  minutu prve četvrtine, pa je bilo 25:26.

Odbrana Partizana je nastavila da igra veoma jako i početkom druge deonice, ekipa Željka Obradovića je bila u seriji i nakon zakucavanja Papapetrua u kontri bilo je 31:26.

Egzum je proigrao sjajno, a Lesor je dokazao da bi ova sezona mogla da bude njegova, posle jednog njegovog zakucavanja u kontri, Partizan je vodio sa 46:39, da bi posle poena Madara bilo i plus 9.

U Partizanu Naneli ima 7 poena, Koprivica, Papapetru i Lesor imaju po 6, a 5 poena i 4 asistencije ima Dante Egzum.