POLUVREME - Pet minuta Zvezdinog horora, Marković "bombom" ulio nadu protiv Olija

Autor: Ivan Cvetković
subota 24.09.2022.
17:51

Grci kontrolišu igru, "plus 10" u odnosu na Zvezdu.

KK Crvena zvezda

Posle prvog poluvremena prijateljske utakmice između Crvene zvezde i Olimpijakosa na Kipru, beogradski "crveno-beli" gube rezultatom 47:37.

Očajno su izabranici Vlade Jovanovića započeli susret pošto je Olimpijakos napravio seriju 11:0, zablistao je Vezenkov, a Zvezda je prve poene postigla tek posle duže od pet minuta igre.

Srpski tim povukao je Nikola Ivanović, ali to nije bilo dovoljno da se Zvezda u potpunosti vrati u meč, pa je Oli sa lakoćom kontrolisao situaciju tokom čitavog prvog poluvremena.

Na kraju, Stefan Marković pogodio je trojku i tako smanjio zaostatak na ipak dostižnih 10 poena razlike.

Posle dve četvrtine, Zvezda gubi sa 47:37 i imaće vraški težak zadatak da završnicu učini makar malo neizvesnijom