Poluvreme - Rafal Krke, ali Partizan je bolji!

21:46

Ekipa Partizana vodi protiv Slovenaca na poluvremenu.

STARSPORT
STARSPORT

U okviru 24. kola ABA lige ekipa Partizana vodi protiv Krke u dvorani "Ranko Žeravica" rezultatom 41:33.

Brzo je Partizan stekao ozbiljnu prednost, pre svega dobrom igrom u odbrani, bilo je 8:0, a gosti su postali dvocifreni tek pred sam kraj četvrtine.

Dobro je zaigrala Krka u jednom momentu, nakon trojke Kamfora je stigla do 21:18, potom je isti igrač pogodio za 21:21.

Ipak, Partizan je imao odgovor. Pejdž, Jaramaz i Tomas vraćaju Partizanu osetljiviju prednost, a nakon poena Dangubića sa linije za slobodna bacanja bilo je 33:24.

Kada je Jaramaz pogodio trojku, na semaforu je bilo maksimalnih 41:27. Ipak, gosti trojkama dolaze do podnošljivijeg rezultata.

Gosti žive od šuta za tri poena, ali su i dalje daleko od Partizana nakon prvih 20 minuta. Crno-beli kao veliki favoriti za pobedu ulaze u nastavak.

Inače, Krka je pogodila 8 trojki, od toga 7 u drugoj četvrtini.

U Partizanu Tomas 8 poena, Dangubić i Jaramaz po 7. Kod Krke najbolji Barič sa tri trojke i devet poena.