POLUVREME - Revolveraški obračun u Pioniru, Zvezda gubi od Zadra!

ponedeljak 07.11.2022.
18:39

Pomalo neočekivan rezultat u Beogradu...

AdmiralBet ABA liga

Košarkaši Zadra vode protiv Crvene zvezde na poluvremenu utakmice šestog kola AdmiralBet ABA lige rezultatom 52:41.

"Crveno-beli" su meč otvorili serijom 9:2, da bi gosti odmah zatim uzvratili sa osam uzastopnih poena i na kraju prve četvrtine odličnim šutem za tri poena stigli i do osam poena prednosti.

Pokušavala je Zvezda da "istopi" zaostatak, međutim Zadar je zahvaljujući raspoloženim Jordanu, Drežnjaku i Ramljaku održavao prednost koju je sačuvao do samog kraja poluvremena.

Pred Zvezdom je nezahvalan zadatak da se vrati u meč, međutim 20 minuta igre je dovoljno vremena da uhvati priključak sa razigranim Zadranima, a u finišu druge deonice navijače Zvezde može da raduje odlična igre Vildoze.

U dosadašnjem toku meča videli smo čak 16 trojki, treba očekivati efikasan nastavak meča...