Poluvreme - Slab meč u Splitu, šta je sa Lojdom? (TVITOVI)

21:42

Veliki otpor Splita i ovoga puta.

Starsport
Starsport

Posle prvog poluvremena ekipa Crvene zvezde mts vodi protiv Splita na gostovanju rezultatom 32:33.

Od samog početka rezultatska klackalica, ekipe su se smenjivale u vođstvu, a prvih deset minuta je završeno trojkom Lazića nakon čega je Zvezda vodila sa 17:18.

Zvezda je preko Voldena i Davidovca uspela da stigne do prve osetnije prednosti, 20:26, ali je domaći tim ponovo uspeo da se vrati u igru.

Pravila je Zvezda dosta grešaka, ali i Split, ističemo i slabo izdanje Džordana Lojda koji je imao 0/2 za dva i 0/5 za tri poena u prvom poluvremenu. Dodao je i 4 izgubljene lopte za indeks -4.

U Zvezdi Volden 11 poena, Lazić je dodao 6, a po 4 imaju Davidovac, Dobrić i Jagodić-Kuridža. Kod ekipe Splita najefikasniji Čampara i Marko Luković najefikasniji sa 6 poena.