Poluvreme: Šta se dešava sa Partizanom u Kragujevcu?!

utorak 07.09.2021.
19:43

Činilo se da su podigli formu posle poraza od Cibone, ali...

Printscreen Twitter

Košarkaši Partizana večeras u Kragujevcu igraju humanitarni meč protiv domaće ekipe Radničkog koja je favorizovanim gostima očitala lekciju u prvom poluvremenu.

Posle 20 minuta igre, rezultat je 33:20 za Radnički.

Od samog početka Partizan se mučio u napadu, nisu crno-beli imali rešenja za odbranu Radničkog, pa je posle pet minuta igre na smaforu stajalo 4:4.

Ređali su se promašaji crno-belih za tri poena, izgubljene lopte, a kako je meč odmicao, Kragujevčani su bili sve otresitiji, pogotovo Filip Dumić koga je šut za tri poena odlično služio.

Crno-beli večeras nastupaju bez Lideja, Kuruca, Pantera, a Smailagić je prvi put ušao u igru u drugoj četvrtini.

Ali, ni njegov ulazak nije mnogo promenio, Radnički je uvećavao svoju prednost, a Dumić sa 11 poena i tri trojke je zajzaslužniji za 33:20 u korist Radničkog posle prvog poluvremena.

Partizan je pogodio tek jednu trojku iz devet pokušaja u prvom poluvremenu...