POLUVREME - Tobi neverovatan, Zvezda ima dvocifrenu prednost!

19:43

Odlična partija posebno u finišu poluvremena.

STARSPORT
STARSPORT

Posle prvih 20 minuta u Železniku ekipa Crvene zvezde vodi protiv Splita rezultatom 47:34.

Iako je Zvezda dozvolila Splitu svega dva poena iz igre u prva četiri minuta i iako je vodila sa 9:2, gosti su uspeli nekako da ostanu u igri i da dođu do 12:11.

Ipak, Tobi je uspeo da pogodi dve trojke, bio je veoma raspoložen u šutu na startu utakmice, pa je odveo crveno-bele na 17:11.

Uspevao je nekako gost da se održi u prvoj četvrtini, ali je Zvezda imala +5 pred odlazak na mali odmor.

Zaigrao je po prvi put i Fredi Gilespi, a Nedović je svojom prvom trojkom odveo Zvezdu na startu druge četvrtine na +8 (26:18).

Nedović je nezgodno stao na parket u jednom trenutku druge četvrtine, ali se na sreću vratio krajem poluvremena.

I kada god bi Split stigao do -1, usledila bi trojka, Majk Tobi je pogodio još jednu, svoju treću na ovoj utakmici, a uspela je Zvezda da dođe i do dvocifrene prednosti na samom kraju poluvremena zahvaljujući trojkama Gedraitisa.

Tobi ima 15 poena, Gedraitis je dodao 8, koliko ima i Mitrović, dok se Gilespi na svom debiju još uvek nije upisao u strelce. Na drugoj strani Šorter 11.