Poluvreme - UŽAS od starta, Zvezda predaleko... (TVITOVI)

četvrtak 28.10.2021.
21:17

Crvena zvezda mts daleko od pobede u duelu sa Milanom.

KK Crvena zvezda

Nakon prvih 20 minuta utakmice u Milanu, ekipa Crvene zvezde gubi od domaćina i prošlogodišnjeg učesnika F4 Evrolige sa 43:27.

Ekipa Olimpije iz Milana je odlično krenula u ovaj meč i u potpunosti je iskoristila smušenost odbrane srpskog tima, pa je povela sa 13:2. Zvezda je bila očajna u napadu, Holins je ponovo promašivao, videli smo i promašaj gde nije pogodio ni obruč, da bi Mitrović postigao prve poene za goste nakon šest minuta igre.

Do kraja prve četvrtine Zvezda je postigla ukupno 6 poena, Milano 24.

Očekivali smo daleko bolju Zvezdu u nastavku, Dobrić je malo razdrmao tim trojkom, ali Milano je držao prednost od petnaestak poena prednosti.

Konačno smo videli malo buđenje crveno-belih, Luka Mitrović je vezao četiri poena, potom je pogodio i Nejt Volters za daleko podnošljivijih 35:23 na dva i po minuta do kraja druge četvrtine. 7

Ipak, domaćin vraća staru prednost od 15+ poena, Šilds je pogodio trojku koja je dosta bolela crveno-bele, bilo je 43:27.

Uglavnom, Zvezda duplo slabija u skoku od protivnika, teško da možemo očekivati drugačiji meč u nastavku.

Luka Mitrović je najefikasniji do sada na utakmici sa 10 poena, Dobrić ima 9. Kod Milana po 9 imaju Šilds i Mitoglu.