Poluvreme - Zvezda može mnogo bolje! Ko je to veći promašaj od Sofoklisa (TVITOVI)

petak 24.03.2017.
21:45

Šut ne ide izabranike Dejana Radonjića, kao da se stregla ruka igračima Crvene zvezde. Nadamo se poboljšanju u drugom poluvremenu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Ubrzan ritam utakmica je koštao izabranike Dejana Radonjića u prvom poluvremenu meča protiv Barselone.

Gledali smo egal meč tokom prve četvrtine, ali nikako nije hteo da krene šut Crvenu zvezdu, posebno mislimo na šut za tri poena.

Zahvaljujući ofanzivnim skokovima crveno-beli su držali priključak, poveli čak na kraju deonice zahvaljujući Voltersovim poenima (postigao ih je pet za manje od minut), ali su gosti pali u nastavku.

Koponen je postigao trojku, a Tajris Rajs je pogodio za 30:24.

Ipak, Crvena zvezda se trgla do kraja, uspeli su da smanje, Simonović je pogodio trojku za 30:29, ali se otišlo na odmor uz prednost domaćih od 32:29.