Poluvreme - Zvezda se baš muči da nađe motiv protiv najgorih u ligi...

nedelja 03.04.2022.
18:43

Crvena zvezda ima problema u Kaunasu.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Ekipa Crvene zvezde gubi na gostovanju u Kaunasu od Žalgirisa posle prvog poluvremena rezultatom 45:32.

Crvena zvezda je počela veoma slabo protiv najgoreg tima u Evroligi ove sezone.

Ekipa Dejana Radonjića koja nema nikakav motiv večeras osim prestiža, gubila je od starta, bilo je 9:2, Lukašukas je pogodio trojku, prethodno je Nebo zakucao.

Upravo je Nebo bio nepremostiva prepreka za odbranu Crvene zvezde, postigao je osam od prvih 15 poena Žalgirisa, ali se i Zvezda vratila u igru preko Dobrića.

Dvocifrenu razliku u korist Žalgirisa smo videli početkom druge deonice kada je nakon izgubljene lopte Kalinića Blažević poentirao.

Domaćin nikako nije davao povoda gostima da sustignu rezultat, Zvezda nije mogla da dođe do serije poena kojom bi prišla na pristojniji zaostatak. Naprotiv, Žalgiris je stigao do ozbiljnije prednosti pred sam kraj četvrtine, pa kao veliki favorit ulazi u drugi deo meča.