Poluvreme - Zvezdaši od njega ovo nisu očekivali... (TVITOVI)

petak 19.02.2021.
21:33

Oslabljena Zvezda pokušava da napravi podvig, ali...

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Završeno je prvo poluvreme utakmice 25. kola Evrolige, Zenit kao gost u ''Pioniru'' vodi protiv domaće Crvene zvezde sa 48:36.

Preneli smo već da su crveno-beli veoma oslabljeni večeras, da su u rosteru od samo 11 igrača, od kojih dvojica juniora, Vujičić i Šaranović, pa je bilo veliko pitanje koliko Zvezda večeras može u takvom sastavu.

Teško je Radonjićev tim dolazio do poena, iako se videla želja, pa i čvrstina u odbrani, ali pukotine je pronalazio bivši Zvezdin košarkaš Kej Si Rivers, koji je pogodio prve tri trojke iz tri pokušaja.

Zvezdu je napadački predvodio Lojd sa 17 poena u prvom poluvremenu, ali morao bi u nastavku još neko da mu se pridruži kako bi se uhvatio rezultatski priključak.

U ekipi Zenita je uz pomenutog Riversa raspoložen još jedan bivši Zvezdaš, Bili Beron, koji je upisao sedam poena.

Ipak, sudeći po komentarima Zvezdinih navijača, Riversovu seriju trojki nisu baš očekivali...