utorak 01.02.2022.
19:44

Baš slabo poluvreme i jednih i drugih.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle prvih 20 minuta utakmice Crvene zvezde i Olimpije iz Milana rezultat je 23:26.

Kada je otkucao šesti minut utakmice Crvene zvezde i Olimpije iz Milana mnogi nisu mogli da veruju u rezultat koji je bio na semaforu, a on je bio 3:0 u korist ekipe Dejana Radonjića.

Bentil je konačno pogodio za 3:2 u sedmom minutu (?!), a onda trojka Holinsa za 6:2 na ulasku u poslednja dva minuta.

Bizarnu četvrtinu uspeli su košarkaši oba tima da naprave manje bizarnom solidnom završnicom, pa je na semaforu bilo 8:7.

Olimpija je bolje krenula u nastavak, ali je Dobrić pogodio u padu. Ipak, odlična partija gostiju kada im je najviše trebalo, Dilejni je pogodio za 12:20, Kalinić i Dobrić su uspeli da smanje na 19:20, ali ona nove dve trojke gostiju preko Bentila i Dilejnija.

Upravo je Dilejni bio najbolji na terenu sa 8 poena, Kalinić i Volters imaju po 5.