Posle Milutinova, Olimpijakos otključava još jednu "bombu"?
Hoće li realizovati sve želje?

Povezane vesti
Košarkaški klub Olimpijakos planira da kreira još konkurentniji roster za narednu sezonu i ponovo bude među favoritima za osvajanje Evrolige.
Imali su izvanredan regularni deo sezone, sa prvog mesta ušli u plej-of, ali onda su doživeli poraz od Real Madrida u finalu u Kaunasu pogotkom Serhija Ljulja u poslednjim trenucima duela.
Još uvek je upitna budućnost Saše Vezenkova. Klub iz Pireja mu je pripremio bogatu ponudu, ali isto tako i Sakramento Kingsi imaju plan da ga angažuju. U slučaju da se to dogodi, Olimpijakos će prihodovati 1.500.000 dolara. Nikola Milutinov se praktično vratio, ali grčki velikan tu ne planira da se zaustavi kada je reč o sjajnim imenima.
Jedna od narednih meti jeste i Darijus Tompson koji je imao fenomenalnu sezonu u dresu Baskonije i gotovo da nema ni promil šansi da on ostane u Vitoriji nakon leta. Olimpija iz Milana ga želi, sada je tu Olimpijakos, a prema navodima medija, još nekoliko evroligaških klubova se takođe zanima za sjajnog krilnog košarkaša.
On je prošle sezone u Evroligi imao 12.6 poena po utakmici, uz 6.7 asistencija.
Olimpijakos takođe želi i Semija Odželejea koji nastupa za Virtus iz Bolonje.
0 Komentara