Probala je Barsa, ali ne da čika Serhio Ljulj!
Majstor je majstor...

Povezane vesti
Virtus spustio rivala na 45 poena, Armani poražen, pred evroligaški derbi koji će zanimati "večite"!
Turk Telekom pokazao Zvezdi da Efes nije bauk, ali Ankara je pala pred Bankijevom mašinerijom
Žalgiris pobedio pred Partizan, Trinkijeri otkrio kome je ''duša prljava''
Zenit bolji od CSKA, Aleksa u slabijem ritmu
Košarkaši Real Madrida poveli su u polufinalnoj seriji ACB lige protiv Barselone pošto su u "Vizink centru" pobedili rezultatom 97:78.
Brzo pošto su ostali bez titule prvaka Evrope, izabranici Ćusa Matea okrenuli su se obavezama u domaćem šampionatu i demonstrirali silu. Ako je u prvom polufinalnom okršaju između Unikahe i Mursije bilo iznenađenja, ovde nije.
Sve vreme je prednost bila na strani Reala, mada je Barselona u poslednjem kvartalu prišla na osam poena zaostatka i pokušala da unese neizvesnost u završnicu. Tada se pojavio Serhio Ljulj sa tri vezane trojke, onako, u svom stilu, sa visokim lukom i ubio je svaku nadu Katalonaca.
Čak 12 poena ubacio je Ljulj u poslednjem kvartalu od 25 koliko je Real imao u tom periodu igre.
Fakundo Kampaco je bio najefikasniji sa 20 poena, 18 je dodao Tavares,uz 15 skokova, Ljulj je imao 14 poena. Nikolas Laprovitola je upisao 13 poena u dresu Barse, 12 je imao Vili Ernangomez.
Druga utakmica na programu je u petak, ponovo u "Vizink centru".
0 Komentara