Prodaja ulaznica za fajnal-for od 19. decembra, da li navijači "večitih" treba da reaguju?
Daleko je Berlin, ali ulaznice su tu...
Povezane vesti
Očajnički potez ili posao leta - Real našao "četvorku" u NBA ligi?
Itudisovi "mlaki" signali o Miciću, hoće li posle vesti iz Istanbula "podići temperaturu"?
Janakopulos promenio ton, izjava o Vanačijunasu ne liči ne njega
Svi su u čudu zbog Edvardsove plate - prvi strelac Evrolige pristao na "siću" u Bolonji
Košarkaška Evroliga saopštila je danas da će prodaja ulaznica za fajnal-for tog takmičenja, koje će biti održano u Berlinu, početi 19. decembra.
Kao i prethodnih sezona, ulaznice će biti dostupne samo onlajn, na adresi www.f4tickets.com, navodi se u saopštenju.
Ulaznice koštaju u rasponu od 57,25 do 177,25 evra, po utakmici.
Fajnal-for je na programu od 24. do 26. maja 2024. godine, a Berlin će po treći put biti domaćin.
Nemačka prestonica je prvi put bila domaćin fajnal-fora Evrolige 2009. kada je Panatinaikos podigao trofej, a potom i 2016. godine kada je slavio moskovski CSKA.
Sada se postavlja pitanje da li navijači Partizana i Crvene zvezde treba da reaguju i obezbede sebi ulaznice?
Kako sada stvari stoje i jedni i drugi su daleko i od pomisli da igraju fajnal-for.
Nakon 11 odigranih kola regularnog dela sezone, od ukupno 34, Partizan je deseti na tabeli sa skorom 5-6, dok je Zvezda 16. sa učinkom 4-7.
Ipak, treba podsetiti da je Partizan prošle sezone imao skor 5-9 u jednom trenutku, pa je kasnije bio na jednu pobedu udaljen od fajnal-fora u Kaunasu.
Vodio je sa 2:0 u onoj čuvenoj seriji plej-ofa protiv Reala, izgubio 3:2, a Madriđani su kasnije osvojili titulu.
0 Komentara